Vianna, Stibal - Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení

Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788081005817
Cena eshop:
214 Kč
( Cena MOC: 238,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Vianna, Stibal - Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení

Tato knížka je určena lidem, kteří neztratili víru, že někde venku je člověk podobného smýšlení, osoba, která by mohla být tou pravou (nebo tím pravým). Někdo, kdo by sdílel stejnou vášeň, jež je svou povahou božská.
Zjednodušeně řečeno, tato kniha je určena lidem, co hledají spřízněnou duši.
Nasměruje vás nejen k nalezení spřízněné duše, ale také k jejímu udržení. A pokud již svou spřízněnou duši máte, pomůže vašemu vztahu. Když Vianna Stibal pokročila s technikou Theta léčení dále a rozvinula práci s přesvědčeními, objevila mnoho klíčových domněnek, které souvisejí se vztahy a láskou.
Jedna ze základních zní: „Kompatibilní spřízněnou duši není možné najít.“ Proto vám chce ukázat, jak svá přesvědčení změnit, jak najít spřízněnou duši a užívat si s ní láskyplný vztah. Věřím tomu, že pro každého z nás existuje výjimečná osoba.
Najdete ji, jestliže budete dobře pozorovat svět kolem sebe, a Theta léčení vám v tom může pomoci. V čistém a božském theta stavu mysli jsme totiž schopni se propojit se Stvořitelem. Autorka sama svou spřízněnou duši našla a žije s ní již mnoho let ve šťastném manželství – její rady a zkušenosti jsou proto věrohodné. Mohou pomoci nejen příznivcům Theta léčení, ale jakémukoliv čtenáři bez předchozí zkušenosti s touto technikou."
Kód titulu: 9788081005817
Autor: Vianna, Stibal
Nakladatel: Eugenika
Jazyk: čeština
EAN: 9788081005817
Rok vydání: 2019
Počet stran: 160
skrýt