Di Pietrantonio , Donatella - Návrat do Borga Sud

Návrat do Borga Sud
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788025735046
Cena eshop:
223 Kč
( Cena MOC: 248,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Di Pietrantonio , Donatella - Návrat do Borga Sud

Dvě sestry, které v dětství neměly jedna o druhé tušení. Ač k sobě naleznou cestu až v období dospívání, utvoří se mezi nimi velmi silné pouto. V dospělosti si každá jde svou cestou, z jedné je univerzitní profesorka italské literatury, ta druhá - divoká a nezkrotná - střídá domovy i nekvalifikovaná zaměstnání. Setkávají se znovu, když mladší Adriana jedné temné noci zazvoní u domu své sestry a drží v náruči dítě. Od koho utíká, je v nebezpečí? Jedna druhé vpadne do života a způsobí v něm znovu zemětřesení.
Donatella Di Pietrantonio je zpět s novelou z abruzzského kraje, tentokrát se nezaměřuje na bohem zapomenutý venkov, ale na svéráz Borga Sud, starého přístavu na okraji Pescary a jeho obyvatel. Prožijete silný příběh, který vás hluboce zasáhne.

„Donatella Di Pietrantonio nám předkládá další román plný vřelých a nevyřčených emocí, který nám bude doznívat v duši ještě dlouho po přečtení."

„Di Pietrantonio se řadí ke spisovatelkám, které se nebojí podívat se tváří v tvář bolesti, dotknout se jí, a zobrazit ji ve své bezprostřednosti."

– Il Fatto Quotidiano

„Další román napsaný s intenzitou autorce vlastní. Nesmlouvavý, ostrý jako břitva." – TV Sorrisi e Canzoni

„Donatella Di Pietrantonio našla způsob, jak dále rozvést události, které načrtnula už ve svém předchozím románu Navrátilka. Zachovává vazby a střety na pozadí krajiny, rybářské osady, jež v příběhu hraje důležitou roli. – la Lettura

Vydání knihy podpořilo Ministerstvo kultury České republiky.
Kód titulu: 9788025735046
Autor: Di Pietrantonio , Donatella
Nakladatel: Argo
Jazyk: čeština
EAN: 9788025735046
Rok vydání: 2021
Počet stran: 200
skrýt