Kastlová Zdeňka - Nebojte se němčiny: Komplet učebnice + příručka učitele

Nebojte se němčiny: Komplet učebnice + příručka učitele
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
8594022788951
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Kastlová Zdeňka - Nebojte se němčiny: Komplet učebnice + příručka učitele

Shrnutí:

Poruchy učení u žáků ZŠ jsou stále rozšířenější. Nebojte se němčiny je doplňkový materiál určený k přímému vpisování bez použití zvláštního sešitu.

Popis:

Učebnice je určena jako doplňkový materiál pro výuku němčiny dětí se specifickými vývojovými poruchami učení na 1. stupni základních škol. Nejedná se o standardní učebnici, podle které by se na 1. stupni soustavně vyučovalo, ale o pracovní listy, zaměřené zejména na nejčastější chyby a problémy žáků, plynoucí z jejich poruch učení.

Autorka zde promítla svou bohatou zkušenost s dětmi postiženými nejrůznějšími poruchami a zařazenými buď ve specializovaných třídách nebo integrovanými ve třídách běžných. Přepokládá se tvůrčí práce učitelů s danými cvičeními, protože se obvykle ve školách nesetkávají s dětmi s izolovanou poruchou, ale ve většině případů se jedná o vady kombinované s různým stupněm postižení v různých oblastech.

Cílem je náprava těchto vad v samém počátku procesu výuky německého jazyka, s možností postupného přechodu takto postižených žáků na běžný režim vyučování.

Struktura knihy: 200 pracovních listů formátu A4 s veselými ilustracemi Jiřího Tyllera

Cvičení na pracovních listech nejsou řazena podle obtížnosti, kapitoly jsou uspořádány podle tematických celků počínaje vyvozením slov z obrázků, přes čtení písmen, slabiky, slova, dvojice slov, slovosled až po tvoření vět, jednoduchý dopis či krátkou pohádku.

Pracovní listy jsou určeny k přímému vpisování bez použití zvláštního sešitu.

Příručka učitele

  • přináší podrobný návod k jednotlivým kapitolám v učebnici
  • tipy pro práci s cvičeními
  • klíč ke všem úkolům
Kód titulu: 8594022788951
Autor: Kastlová Zdeňka
Nakladatel: Nakladatelství Fraus, s. r. o.
EAN: 8594022788951
Rok vydání: 2018
Počet stran: 202
skrýt