Jiráň, Jan, Rytina, Robert - Nebojte se opery!

Nebojte se opery!
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788088286288
Cena eshop:
279 Kč
( Cena MOC: 310,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Jiráň, Jan, Rytina, Robert - Nebojte se opery!

Publikace obsahuje dvanáct příběhů, vycházejících z libret slavných oper (Prodaná nevěsta, Rusalka, Carmen, Kouzelná flétna, Lazebník sevillský, Nápoj lásky, La traviata, Turandot, Don Giovanni, Jakobín, Její pastorkyňa, Porgy a Bess) ve zpracování herce, hudebníka, dramatika a režiséra Jana Jiráně. Ten opery už dříve zdramatizoval a se známými českými herci natočil CD projekt Nebojte se klasiky!, který zaznamenal značný posluchačský ohlas, na který by měla publikace navázat.
Příběhy doplňují faktografie, biografie, zajímavosti a fotografie, které připravil dramaturg a grafik uvedeného nahrávacího projektu Robert Rytina. Vznikla tak bohatě ilustrovaná publikace, která ke každému opernímu titulu přináší maximum informací atraktivní formou.
Tak jako v případě CD projektu je publikace určena širokému spektru zájemců: od zvídavých dětí přes žáky a studenty základních uměleckých škol (ti používají CD Nebojte se klasiky! často jakou učební pomůcku) až po dospělé čtenáře, kteří se chtějí zábavnou cestou vzdělat v operní problematice a příbězích slavných operních titulů.
Kód titulu: 9788088286288
Autor: Jiráň, Jan, Rytina, Robert
Nakladatel: Radioservis
Jazyk: čeština
EAN: 9788088286288
Rok vydání: 2021
Počet stran: 296
skrýt