Suchý, Pavel - Nejhorší motocykly světa

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788027077816
Cena eshop:
351 Kč
( Cena MOC: 390,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Suchý, Pavel - Nejhorší motocykly světa

Rozhlédněte se kolem. Ať už jste mezi regály s encyklopediemi anebo venku v tom šedém světě lidí, pomníků a slávy se dostává jenom úspěšným. A přitom, kde by mnozí z nich vůbec byli, nebýt průkopníků slepých uliček, nebýt těch, jejichž ramena vynesla šampióny vzhůru?

Nejkrásnější, nejrychlejší, nejhezčí, nejpopulárnější... Takové stroje v knížce, kterou držíte v rukou a jejíž samotný titul nenechá nikoho na pochybách, určitě nenajdete. Čtyři samostatné kapitoly tvoří jedinečnou a odvážnou platformu, na níž je prezentována více než padesátka těch, kteří si získali renomé úplně něčím jiným a podle autora jim právem náleží nehynoucí sláva. Jsou tu, aby se na ně nezapomnělo, přestože život s nimi rozhodně nebyl snadný. Pro žádnou ze zúčastněných stran!

Příběhy aktérů z celého světa jsou vyprávěny jazykem hodně vzdáleným suchopárným encyklopediím tak, jak jsou čtenáři autorových vyprávění už dlouho zvyklí – v širších souvislostech, ovšem vtipně a nikdy ne zdlouhavě, natož nudně. A navíc z pozice, která dává jeho práci unikátní punc.
Kód titulu: 9788027077816
Autor: Suchý, Pavel
Nakladatel: Suchý Pavel
Jazyk: čeština
EAN: 9788027077816
Rok vydání: 2020
Počet stran: 132
skrýt