Hjorth, Michael, Rosenfeldt, Hans - Němá dívka

Němá dívka
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788027506941
Cena eshop:
233 Kč
( Cena MOC: 259,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Hjorth, Michael, Rosenfeldt, Hans - Němá dívka

Čtvrtý díl série o policejním psychologovi Sebastianu Bergmanovi.

O velikonočních svátcích je surově zavražděna rodina se dvěma malými chlapci. Sebastian Bergman a jeho tým zjistí, že u tragédie byl nejspíš svědek. Je jím desetiletá Nicole, která v tu dobu byla u svých bratranců na návštěvě. Policisté předpokládají, že se schovává v lese. Dívka je nezvěstná tři dny a její šance na přežití v divočině jsou malé. Policie se proto rozhodne požádat o pomoc veřejnost, přestože tím může vraha na svědkyni upozornit. Bergmanovi se podaří děvče vystopovat a vznikne mezi nimi zvláštní pouto. Nicole je však hluboce traumatizovaná a nemluví, jen kreslí obrázky. Sebastian Bergman s ní začne pracovat a zjišťuje, že mu čím dál víc připomíná jeho vlastní dceru, o kterou přišel. Dokáže dívku před vrahem ochránit?

Němá dívka je čtvrtým dílem série o policejním psychologovi a sebestředném sukničkáři Sebastianu Bergmanovi. Romány mají úspěch po celém světě, práva na sérii koupila nakladatelství ve třiceti zemích.

Román Němá dívka se dostal do užší nominace na prestižní cenu Nejlepší švédská detektivka roku, udělovanou Švédskou akademií autorů krimi.
Kód titulu: 9788027506941
Autor: Hjorth, Michael, Rosenfeldt, Hans
Nakladatel: Host
Jazyk: čeština
EAN: 9788027506941
Rok vydání: 2021
Počet stran: 432
skrýt