Blechová, Zdenka - Nemoci pocházejí z emocí aneb vše se dá vyléčit

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788087413814
Cena eshop:
351 Kč
( Cena MOC: 390,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Blechová, Zdenka - Nemoci pocházejí z emocí aneb vše se dá vyléčit

Tato kniha vám vysvětlí, jak vzniká nemoc, a jak je důležité neplýtvat energií, ale tvořit. Pokud se někdo nechce vyléčit, je to jeho lenost. Stačí najít duchovní příčinu nemoci a člověk se zázrakem uzdraví. Nemoc přichází jako moudrý učitel, který nás nutí přehodnotit život a záleží na každém z nás, jak se k problému postavíme. I úraz, havárie není náhoda. Nemoci pocházejí z emocí a emoce pocházejí z mezilidských vztahů, ve kterých hledáme lásku.
Stačí najít lásku v sobě a nehledat ji v druhých. Přestanu mít emoce a přestanu být nemocný. Každá nemoc je vlastně hledání lásky, je to volání o pomoc. Musíme pomoci každé naší buňce, která nám slouží ve dne v noci, a my si jí nevážíme a raději hledáme lásku v něčem nebo v někom jiném. Až si začneme vážit sami sebe, svého zdraví, budeme se řídit svými pocity, budeme věnovat pozornost sobě a ne druhým, a tím můžeme dosáhnout stálého zdraví.
Je zapotřebí si začít vážit svého těla, aby mohlo cítit lásku a pracovat pro nás, neboť ne nadarmo se říká: „Ve zdravém těle, zdravý duch.“
Kód titulu: 9788087413814
Autor: Blechová, Zdenka
Nakladatel: Nakladatelství Zdenky Blechové
Jazyk: čeština
EAN: 9788087413814
Rok vydání: 2020
Počet stran: 160
skrýt