Okša, Lucia, Matuščáková, Zuzana - Nezlomní 2021 - Diář duševního zdraví

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9772570486003
Cena eshop:
431 Kč
( Cena MOC: 479,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Okša, Lucia, Matuščáková, Zuzana - Nezlomní 2021 - Diář duševního zdraví

Nezlomní 2021 - Diář duševního zdraví z dílny magazínu Forbes vám pomůže poznat sami sebe, překonat obavy a pochybnosti a nabýt větší důvěru v sebe a své schopnosti. Na to, aby diář plnil tento účel, se jeho autorky, spojili se psychology a dalšími odborníky na duševní zdraví. Ti v diáři sdílejí tipy ze své praxe a rady, jak se o sebe starat lépe a žít spokojenější.
Český psychiatr Radkin Honzák přispěl svými silnými slovy a obohatil diář svým úvodem.
Diář nabízí kromě přehledného kalendáře i tři obsahové části, které mají různé cíle. Na začátku každého měsíce v něm najdete krátké cvičení ("Znáte se?"), Které vás zavede na cestu do svého nitra. S tím, co o sobě zjistíte, můžete pracovat v cvičeních uprostřed měsíce ("Duševní okénko"), které ukazují způsoby, jak pečovat o svou duši. Právě tyto úkoly slouží k prevenci duševního zdraví, berte je jako pomůcku k vaší psychohygienu. A protože občas každý narazí i na překážky a těžké chvíle, na konci každého měsíce najdete tipy, jak je zvládnout ("První pomoc"). Pomohou vám ustát stres, překonat úzkost či prodýchat panická ataka. Díky tomuto diáři zvládnete všechno, co vás čeká.
Diář duševního zdraví 2021 není dalším motivačním diářem. Tlak na výkon není odpovědí na to, jak být šťastnější. A přece má tento diář za cíl inspirovat a motivovat. Ne však dělat více, ale dělat, co vás naplňuje - pomoci vám přijít na to, co to je. Ne mířit v životě dál, ale ponořit se do sebe hlouběji. Přijmout to, co objevíte. A dopřát si na této cestě tolik vlídnosti, kolik jen potřebujete.
Na konci této cesty, kterou spolu absolvujeme, budete silnější než předtím. Nebudete však už jen zatínat pěsti a snažit se vydržet. Protože skutečně nezlomní lidé vědí, že někdy potřebují odkrýt svou zranitelnost, aby mohli nabrat skutečnou sílu. A že na to, aby mohli pomáhat druhým, musí nejprve pomoci sami sobě.
Kód titulu: 9772570486003
Autor: Okša, Lucia, Matuščáková, Zuzana
Nakladatel: barecz & conrad books
Jazyk: čeština
EAN: 9772570486003
Rok vydání: 2020
Počet stran: 216
skrýt