Ženatá, Kamila - Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I

Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788090594906
Cena eshop:
269 Kč
( Cena MOC: 299,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Ženatá, Kamila - Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I

Aktualizované vydání úspěšné publikace, která obsahuje kompletní informace o skupinových terapeutických procesech v autorčině ateliéru. Kamila Ženatá vytvořila ucelený systém práce s uzavřenými skupinami.
V knize čtenářsky přístupnou formou popisuje bohaté osobní zkušenosti ze své více než dvacetileté terapeutické praxe. Přibližuje možnosti procesu sebevyjádření pomocí výtvarných technik a imaginace. Vysvětluje principy a postupy práce s klienty. V nabízených tématech se dotýká struktury osobnosti člověka a povzbuzuje čtenáře k jeho vlastnímu sebepoznání. Ukazuje jednotlivé kroky vedoucí k vyjádření, pochopení, přijetí a zpracování životní cesty jako tvůrčího procesu. Knihu působivě dotvářejí citace autentických výpovědí členů jednotlivých skupin.
Obrazy z nevědomí jsou určeny širokému okruhu čtenářů: zájemcům o seberozvoj, profesionálním pracovníkům v psychoterapii a pomáhajících profesích i studentům psychologie, pedagogiky a souvisejících oborů.
Kamila Ženatá je hostující členkou České společnosti pro psychoanalytickou terapii. Aktivní imaginaci studovala v Praze u jungiánského terapeuta Pietera Middelkoopa (Integration Institute for Development and Therapy, Arnhem). Ve své tvorbě se soustavně zabývá jednak pamětí a nevědomím (vzpomínky, sny, sítě vztahů a vlivů), jednak pozorováním a zaznamenáváním přírodních situací a jevů. Společné pole obou zájmů tvoří vnímání světa jako cyklu proměn energií v příbězích, souvislostech a nevyslovitelném koloběhu všehomíra.
Kód titulu: 9788090594906
Autor: Ženatá, Kamila
Nakladatel: Kolem
Jazyk: čeština
EAN: 9788090594906
Rok vydání: 2015
Počet stran: 244
skrýt