Vlková, Ivana - Od zápisu do lavice

Od zápisu do lavice
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788088163916
Cena eshop:
135 Kč
( Cena MOC: 150,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Vlková, Ivana - Od zápisu do lavice

Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka. Pro děti 5-7 let. Jako prevence specifických poruch učení.
Máte doma budoucího prvňáčka? Pak je tato publikace určena právě Vám! Věnujte svému dítěti patnáct minut denně k rozvoji dovedností, které jsou nezbytné pro úspěšné osvojení čtení, psaní a počítání.
Autorka shrnuje své poznatky posbírané během 15leté praxe a práce s dětmi v rámci percepčně-motorického přípravného kurzu, který provozuje ve dvanácti mateřských školách. Pracovní listy, které v jednotlivých sešitech naleznete, slouží k nácviku činností, na které je potřeba se u dětí zaměřovat. Jedná se o úlohy, se kterými mají děti v posledním ročníku školky ještě potíž, a je tedy potřeba více času na jejich stimulaci a to i v domácím prostředí. Sešit obsahuje 50 pracovních listů se cvičeními, které zábavnou formou rozvíjejí percepční a kognitivní dovednosti (např. schopnosti zrakové, prostorové, sluchové, dále grafomotoriku, vizuomotoriku, řeč, logické myšlení, paměť, předmatematické představy, ale i sociální a emoční dovednosti a orientaci v časové a dějové posloupnosti).
Sešit doplňují hravé ilustrace Honzy Smolíka, jehož kresby děti znají i z některých populárních večerníčků.
Kód titulu: 9788088163916
Autor: Vlková, Ivana
Nakladatel: Pasparta
Tvůrci: Ilustrátor: Honza Smolík
Jazyk: čeština
EAN: 9788088163916
Rok vydání: 2018
Počet stran: 55
skrýt