Vlková, Ivana - Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka

Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788088290407
Cena eshop:
135 Kč
( Cena MOC: 150,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Vlková, Ivana - Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka

Pro děti 5-7 let, ideální jako prevence specifických poruch učení
Další díl edice Od zápisu do lavice je tady. Volně navazuje na předchozí díly a obsahuje 28 pracovních listů se cvičeními, která zábavnou formou rozvíjejí percepční a kognitivní dovednosti u předškolních dětí, nebo čerstvých školáků.
Jedná se o průřezový sešit, který nabízí ke každé dovednosti několik cvičení. Dítě si tak procvičí schopnosti zrakové, prostorové, sluchové, dále grafomotoriku, vizuomotoriku, řeč, logické myšlení, paměť, předmatematické představy, ale i sociální a emoční dovednosti a orientaci v časové a dějové posloupnosti. Úlohy jsou koncipovány tak, aby se zároveň zapojilo co nejvíce smyslů a rozvíjela se jemná motorika i grafomotorika.
Autorka shrnuje své poznatky posbírané během 20leté praxe s dětmi v rámci percepčně-motorického přípravného kurzu, který provozuje ve dvanácti mateřských školách. Pracovní listy obsažené v jednotlivých sešitech této edice slouží k nácviku činností, na něž je potřeba se u dětí zaměřovat.
Jedná se o úlohy, se kterými mají děti v posledním ročníku školky ještě potíž, a je tedy potřeba více času na jejich stimulaci, a to i v domácím prostředí.
Sešit doplňují hravé ilustrace Honzy Smolíka, jehož kresby děti znají i z některých populárních večerníčků či dětských časopisů.
Kód titulu: 9788088290407
Autor: Vlková, Ivana
Nakladatel: Pasparta
Tvůrci: Ilustrátor: Honza Smolík
Jazyk: čeština
EAN: 9788088290407
Rok vydání: 2019
Počet stran: 55
skrýt