Danglár, Jozef Gertli, Taragel, Dušan - Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788027507429
Cena eshop:
359 Kč
( Cena MOC: 399,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Danglár, Jozef Gertli, Taragel, Dušan - Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, líné, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné.

Legendární slovenský a dávno už i český bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejné množství odpůrců. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích u dětí, ale i u rodičů. Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Dočkala se mnoha divadelních zpracování na Slovensku i v České republice a vyšla také jako audiokniha v podání Ani Geislerové.

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou zde, připravené pro novou generaci malých neposluchů a jejich zoufalých rodičů, a představují zaručenou výchovnou pomůcku poslední instance s úspěšností 97,3 %.

Čtrnáct pohádek
+ pomocný slovník
+ test neposlušnosti
+ přesvědčovací argumentář
Kód titulu: 9788027507429
Autor: Danglár, Jozef Gertli, Taragel, Dušan
Nakladatel: Host
Jazyk: čeština
EAN: 9788027507429
Rok vydání: 2021
Počet stran: 184
skrýt