Campisiová, Megan - Pojídačka hříchů

Pojídačka hříchů
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788027505159
Cena eshop:
332 Kč
( Cena MOC: 369,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Campisiová, Megan - Pojídačka hříchů

Říká se, že existují jen dva druhy příběhů: muž se vydává na cestu a do města přijede cizinec. Je však ještě třetí: žena poruší pravidla.

Čtrnáctiletá May je zatčena za krádež a brzy se dozví rozsudek: stane se pojídačkou hříchů. Jednou z nenáviděných žen, které musejí vyslechnout zpověď umírajících, během pohřebního rituálu sníst jídla symbolizující hříchy a odcházejícím duším tak umožnit vstup do nebe. Samy však zůstávají poskvrněny cizími proviněními a jsou odsouzeny k životu na okraji.

Nově nabytá identita už navždy němé a pro společnost raději neviditelné pojídačky hříchů však May otevírá jiné dveře. Když začnou za podivných okolností umírat královniny komorné a ona musí z rakví sníst hříchy, které mrtvé nespáchaly, rozhodne se May pátrat po tom, proč ženy musely zemřít a kdo si jejich smrt přál.

Pojídačka hříchů nabízí poutavý příběh o zradě a lsti, o smrtelném tajemství a mlčení, o ženách mocných i společensky vyloučených, o moci, ale také o zvláštní svobodě, které se těší vyděděnec bez jakékoli naděje na spásu.
Kód titulu: 9788027505159
Autor: Campisiová, Megan
Nakladatel: Host
Jazyk: čeština
EAN: 9788027505159
Rok vydání: 2021
Počet stran: 327
skrýt