Fuentes, Lenka - Poslední kolébka

Poslední kolébka
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788027085620
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Fuentes, Lenka - Poslední kolébka

Příběh ženy, která se vydává na Bali, aby našla odpověď na to, proč se jí po celý rok, téměř každou noc, zdá jeden a tentýž sen. Ocitá se v něm na Bali, uprostřed rýžových polí, kde k ní přichází tamní šaman. Pokaždé jí chce něco sdělit, ale ona se pokaždé probudí dřív, než ji stihne něco říci. Až jednou zaslechne jeho hlas a ve snu zůstává. Šaman jí předává tajemný vzkaz v jazyce, kterému ale ona nerozumí.
Její pobyt na Bali zkomplikuje světová pandemie, kvůli které jí není umožněno cestovat do hor za šamanem, jenž jí měl rozkrýt celý příběh o snu, včetně tajemného vzkazu. Nejenže Sofie zůstane na ostrově bohů déle, ale to, co se zprvu zdálo být překážkou, se ukázalo jako veliký dar. Do Sofiina života zcela nečekaně vstupuje místní Mág a sny, které se jí opakovaly několik měsíců, tajemný vzkaz a světová pandemie jí najednou začínají dávat smysl.
Mág provází Sofii změněným stavem vědomí, otevírá jí dveře k základním životním pravdám a dává jí klíč k tajemství Tvořivé síly, kterou má uvnitř sebe každá lidská bytost a která byla po věky v lidech potlačena.
Kód titulu: 9788027085620
Autor: Fuentes, Lenka
Nakladatel: Lenka Fuentes
Jazyk: čeština
EAN: 9788027085620
Rok vydání: 2021
Počet stran: 179
skrýt