Dickens, Charles, Kipling, Rudyard, Pirandello, Luigi, Roberts, Charles G.D., Twain, Mark - Povídky a příběhy o koních

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
099925662424
Cena eshop:
239 Kč
( Cena MOC: 265,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Dickens, Charles, Kipling, Rudyard, Pirandello, Luigi, Roberts, Charles G.D., Twain, Mark - Povídky a příběhy o koních

Nejkrásnější povídky a příběhy světové literatury o koních a lidech ve špičkovém hereckém provedení. Literární texty Marka Twaina, Charlese Dickense, Rudyarda Kiplinga, Luigiho Pirandella a Charlese G. D. Robertse spojuje skvělý vypravěčský styl, krásný jazyk a hezký hudební doprovod. Veselým, dramatickým i dojímavým příběhům je vlastní mistrné zachycení lidských i zvířecích postav a dokonalý popis přírody. Herci Miroslav Táborský, Simona Postlerová a František Krezmann se zhostili interpretace s výborným výsledkem.

Tracklist: 1. Mark Twain – Stoprocentní mexická hajtra (Miroslav Táborský) / 2. Charles George Douglas Roberts – V divočině (František Kreuzmann) / 3. Luigi Pirandello – Havraní koně (Simona Postlerová) / 4. Charles Dickens – Pan Pickwick se ujímá kočírování a pan Winkle svoluje k jízdě koňmo (Miroslav Táborský) / 5. Rudyard Kipling – Maltský kocour (František Kreuzmann)
Kód titulu: 099925662424
Autor: Dickens, Charles, Kipling, Rudyard, Pirandello, Luigi, Roberts, Charles G.D., Twain, Mark
Nakladatel: SUPRAPHON
Jazyk: čeština
EAN: 099925662424
Rok vydání: 2021
skrýt