Čadilová, Věra, Žampachová, Zuzana, kol. - Povolání: Asistent pedagoga

Povolání: Asistent pedagoga
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788088290971
Cena eshop:
216 Kč
( Cena MOC: 240,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Čadilová, Věra, Žampachová, Zuzana, kol. - Povolání: Asistent pedagoga

Asistent pedagoga je již mnoho let součástí přímé podpory žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. U dětí a žáků s poruchami autistického spektra plní zásadní roli průvodce a podporovatele úskalími vzdělávání, ale často také kamaráda a pomocníka, který s nimi řeší nejen školní problémy. Kniha popisuje práci asistenta pedagoga tak, aby se stala pro čtenáře co nejreálnější, ale aby také vystihovala potřeby uvedených dětí a žáků.
Cílem publikace není vytvořit metodickou příručku, ale umožnit čtenářům nahlédnout do obsahu práce asistenta pedagoga z různých úhlů pohledu a popsat jeho práci také s ohledem na věk dětí či typ školy, kterou navštěvují.
Do textu jsou zařazeny výpovědi asistentek pedagoga, jejich postřehy a zkušenosti, které během své praxe nasbíraly, a také kazuistiky, jež autorky měly možnost řešit během své bohaté praxe při práci s dětmi s PAS.
Publikace je určena zejména asistentům pedagoga. Inspiraci v ní najdou ale i učitelé a další pedagogičtí pracovníci a rovněž rodiče těchto děti.
Kód titulu: 9788088290971
Autor: Čadilová, Věra, Žampachová, Zuzana, kol.
Nakladatel: Pasparta
Jazyk: čeština
EAN: 9788088290971
Rok vydání: 2021
Počet stran: 76
skrýt