Azzarello, Brian, Bermejo, Lee, Jones, JG - Před Strážci: Komediant / Rorschach

Před Strážci: Komediant / Rorschach
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075954626
Cena eshop:
449 Kč
( Cena MOC: 499,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Azzarello, Brian, Bermejo, Lee, Jones, JG - Před Strážci: Komediant / Rorschach

Kontroverzní a dlouho očekávané „předkračování“ nejlepšího grafického románu je konečně tady: PŘED STRÁŽCI! Celých dvacet let zůstávala minulost dnes již ikonických postav z přelomového komiksu Alana Moora a Dava Gibbonse zahalena tajemstvím. Ale to už neplatí: společnost DC Comics dala dohromady nejtalentovanější tvůrce v komiksové branži a ti svět STRÁŽCŮ dále rozvinuli. V tomto druhém svazku hrají hlavní roli dva vůbec nejvíce polarizující antihrdinové, KOMEDIANT a RORSCHACH. Scenárista Brian Azzarello, nositel Eisnerovy ceny a tvůrce komiksu 100 nábojů, zpracoval obě postavy svým charakteristicky realistickým způsobem, a to ve spolupráci s J. G. Jonesem (Komediant) a Leem Bermejem (Rorschach).
Morálka Edwarda Blaka je temná a rozporuplná, skoro jako jeho černý smysl pro humor. Ale přestože jsou morální zásady tohoto ctižádostivého muže pochybné, je jisté, že svou práci zastane, i když je špinavá. Tentokrát ho tajná služba vyšle do Vietnamu a KOMEDIANT tak přijde na bojiště, aby se smál naposledy.
U Waltera Kovacse bylo už od dětství jasné, že má na rozdíl od všech ostatních vrozený smysl pro spravedlnost. Z nechuti nad hříšností světa kolem sebe se z něj stal vigilant známý jako RORSCHACH. Jako maskovaný hrdina Walter vidí příkrý, černobílý kontrast mezi dobrem a zlem a nastoluje spravedlnost tak, jak uzná za vhodné.
V této knize najdete sebrané komiksy PŘED STRÁŽCI: KOMEDIANT č. 1–6 a PŘED STRÁŽCI: RORSCHACH č. 1–4.
Kód titulu: 9788075954626
Autor: Azzarello, Brian, Bermejo, Lee, Jones, JG
Nakladatel: BB art
Jazyk: čeština
EAN: 9788075954626
Rok vydání: 2021
Počet stran: 256
skrýt