Connerová, Amanda, Cooke, Darwyn - Před Strážci: Minutemani - Hedvábný přízrak

Před Strážci: Minutemani - Hedvábný přízrak
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075955074
Cena eshop:
449 Kč
( Cena MOC: 499,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Connerová, Amanda, Cooke, Darwyn - Před Strážci: Minutemani - Hedvábný přízrak

Kontroverzní a dlouho očekávané „předkračování“ nejlepšího grafického románu je konečně tady: PŘED STRÁŽCI! Celých dvacet let byla minulost dnes již ikonických postav z přelomového komiksu Alana Moora a Dava Gibbonse jen předmětem mnoha spekulací a teorií. Teď ale společnost DC Comics dala dohromady nejtalentovanější tvůrce v komiksové branži, a ti svět STRÁŽCŮ dále rozvinuli. A prvním svazku hrají hlavní roli MINUTEMANI a HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK.

Kritikou oceňovaný nositel Eisnerovy ceny a tvůrce komiksu DC: The New Frontier Darwyn Cooke propůjčil svůj talent MINUTEMANŮM. Tito předchůdci Strážců mají společně bojovat proti světu, který se vymknul z kloubů. Dokážou ale tito hrdinové, kteří pocházejí z úplně jiného prostředí a mají naprosto rozdílný postoj ke zločinu, navzájem spolupracovat? Anebo se rozpadnou ještě dříve, než začnou?

HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK je introspektivní pohled na boj význačné členky Strážců s panovačnou superhrdinskou matkou a na její roztěkanou cestu k tomu, aby se stala Hedvábným přízrakem. I díky nádherné kresbě spoluscenáristky a malířky Amandy Connerové (Power Girl, The Pro) nabízí komiks HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK jiný pohled na svět PŘED STRÁŽCI.

V této knize najdete sebrané komiksy PŘED STRÁŽCI: MINUTEMANI č. 1-6 a PŘED STRÁŽCI: HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK č. 1-4.
Kód titulu: 9788075955074
Autor: Connerová, Amanda, Cooke, Darwyn
Nakladatel: BB art
Jazyk: čeština
EAN: 9788075955074
Rok vydání: 2021
Počet stran: 288
skrýt