Tedesco, Giulia - Přírodní lékárna

60

Přírodní lékárna
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075543257
Cena eshop:
269 Kč
( Cena MOC: 299,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Tedesco, Giulia - Přírodní lékárna

60 zdravých receptů podle přírody. Přírodní přípravky, sirupy, krémy, pleťové vody a masti s tisíciletou historií, pocházející z moudrých rukou Matky přírody a užitečné pro zdraví každého z nás. Kniha nejen pro zimní večery

Tato kniha obsahuje jednoduché a účinné návody a recepty na lektvary, elixíry, krémy a přírodní přípravky a učí, jak se každý den cítit lépe, usmívat se a žít v míru. Skvěle se hodí pro zimní večery v blízkosti plápolajícího ohně, ale dokáže být důvěryhodným přítelem i na jaře nebo ji můžete číst vleže na rozkvetlé louce.
Jednoduché a účinné návody a recepty

Každá kapitola této publikace vypráví o konkrétním léku založeném na přírodních složkách a jeho vlastnostech, o poruchách, které může zmírnit, a přináší recepty na výrobu jednotlivých přípravků. V závěru knihy je praktický abecední seznam různých potíží a pro každou z nich souhrn navrhovaných nebo doporučených nápravných opatření obsažených v knize.
Jak se snadno vypořádat s drobnými každodenními nemocemi
Kniha je sbírkou jednoduchých a účinných prostředků, jak se snadno vypořádat s malými každodenními onemocněními a naučit se starat se o to, co matka příroda nabízí.
Kód titulu: 9788075543257
Podtitul: 60
Autor: Tedesco, Giulia
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075543257
Rok vydání: 2021
Počet stran: 160
skrýt