Laitman, Michael - Průvodce člověka klidnějším životem

Průvodce člověka klidnějším životem
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788081005909
Cena eshop:
214 Kč
( Cena MOC: 238,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Laitman, Michael - Průvodce člověka klidnějším životem

Kabala, vysvětlená modernímu člověku vynikajícím současným duchovním mistrem a autorem, nás dovede až k podstatě věcí, poskytne odpovědi na to, co člověka obecně zajímá, a vysvětlí, proč se nacházíme tam, kde jsme.
Podle knihy Zohar se na konci 20. století objevila nová touha, jež je vyvrcholením všech předcházejících úrovní vývoje lidstva, je nejmocnější, její jedinečné rysy ji odlišují od ostatních a je podstatou duchovního růstu, jímž má každý z nás projít. V současné době svět posuzujeme pěti smysly, ale aby bylo toto posuzování správné, potřebujeme ještě šestý smysl.
Rozvinout jej nám může pomoct i moudrost kabaly. Jejím využíváním můžeme změnit touhu po sebeuspokojování definovanou jako egoismus na touhu uspokojit celou přírodu (Stvořitele), jež je definovaná jako altruismus. Současná globální krize je krizí tužeb, a pokud použijeme moudrost kabaly k uspokojení největší touhy ze všech - touhy po duchovnosti – veškeré problémy se vyřeší automaticky, neboť jejich podstatou je to, co zažívají mnozí z nás – duchovní nespokojenost."
Kód titulu: 9788081005909
Autor: Laitman, Michael
Nakladatel: Eugenika
Jazyk: čeština
EAN: 9788081005909
Rok vydání: 2019
Počet stran: 160
skrýt