Moncman, Marián - Psík Čoki a velký závod

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788097078584
Cena eshop:
167 Kč
( Cena MOC: 185,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Moncman, Marián - Psík Čoki a velký závod

Kniha “Psík Čoki a velký závod” je třetím volným pokračováním knihy “Krtek Vrtko a vrtulník”a ,,Husa Adélka a výlet do Prahy“.
Příběh o psíkovi se odehrává na hospodářském dvoře, na kterém žije společně s dalšími zvířecími kamarády. Příběh je napsaný zábavně a mile. Postavička psíka Čokiho je sympatická a svým konáním působí velmi přátelsky.
Čokiho trápí, že je malý, a proto nemá respekt, jaký by si přál a jaký si zaslouží. Aby to změnil, rozhodne se, že vyzve dva chrty ze sousedního statku na závod v běhu a že je oba porazí.
Autor Marián Moncman i tentokrát příběh naplnil množstvím originálních nápadů a zábavných situací. Pro malé čitatele bude jistě zajímavá a inspirativní například soutěž zvířátek ve vymýšlení jídel ze švestkových povidel, či návod jak si doma udělat chutný popcorn. Navíc, děti z chování zvířátek pochopí, že kamarádi si mají vždy pomáhat a že ze všeho nejdůležitější je mít srdce na správném místě…
I když vydavatel tentokrát sáhl po více propracovaných ilustracích, dětem i v této knize zachoval možnost domalovat si je podle vlastní představy a tímto způsobem si vytvořit svou vlastní, jedinečnou knížku.
Zajímavý nápad, jak dětem udělat knihou ještě větší radost, najdeme na straně 68, na které je možné přímo do ilustrace nalepit fotografii dítěte, kterému bude kniha určena. Dítě se tak stane součástí příběhu a společně s domalovanými ilustracemi se pro něj kniha může stát hezkou vzpomínkou na dětství.
Kód titulu: 9788097078584
Autor: Moncman, Marián
Nakladatel: Moncman
Tvůrci: Ilustrátor: Ivan Slovenčák
Jazyk: čeština
EAN: 9788097078584
Rok vydání: 2020
Počet stran: 96
skrýt