Šándorová, Zdenka - (Re)socializace v rané péči

(Re)socializace v rané péči
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788073959616
Cena eshop:
243 Kč
( Cena MOC: 270,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Šándorová, Zdenka - (Re)socializace v rané péči

Složité společenské a sociální problémy si žádají komplexní řešení, na kterém se musejí podílet týmy napříč obory včetně společenskovědních. To si uvědomují i specialisté na problematiku resocializace a resocializační pedagogiky.
Jsou si vědomi její teoreticko-praktické důležitosti ve vztahu k budoucímu sociálnímu vývoji v evropském i českém prostředí. Kvalifikované analýzy a vědecké výstupy jim pomáhají se na tento sociální vývoj lépe připravit. Odborná kniha (Re)socializace v rané péči reflektuje na tento trend.
Je teoreticko-praktickou analýzou vysoce aktuálního společenského tématu. Péče o ohrožené dítě v raném věku a podpora a pomoc včetně služeb jeho rodině je diskutovaným tématem na světové, evropské i státní úrovni, tématem mezirezortním, interdisciplinárním. Na dané téma již byla realizována řada významných evropských, ale i českých výzkumných projektů s vědecko-praktickými výstupy.
Cílem knihy je poskytnout tematicky ucelené specifické odborné informace nejen zainteresovaným odborníkům, ale také těm, kteří mají zájem o hlubší vhled do problematiky. Odborná kniha svým tématem podporuje myšlenku inkluzivního prostředí ve vztahu k ohroženému dítěti a jeho rodině. Potřebné komplexní odborné služby personálně zajištěné kvalifikovaným týmem odborníků jsou významným prostředkem pro soudržnost společnosti, která si je vědoma práv dětí a jejich rodin.
Kód titulu: 9788073959616
Autor: Šándorová, Zdenka
Nakladatel: Univerzita Pardubice
Jazyk: čeština
EAN: 9788073959616
Rok vydání: 2016
Počet stran: 140
skrýt