Zamari, Michaela - Rozhodnutí

Rozhodnutí
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788020619556
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Zamari, Michaela - Rozhodnutí

Napínavý román, ve kterém nechybí vášeň, dobrodružství, erotika a láska!
Raven si už ani nepamatuje, kdy si naposledy dopřála vydatný odpočinek. Od té doby, co mladšímu bratrovi Troyovi supluje rodiče, se její život omezil jen na svatební salon – zdroj jejího příjmu, domácí práce a občasné zpestření v místním baru. Je načase dopřát si zaslouženou dovolenou, kterou Troy dostane jako dárek k jeho osmnáctým narozeninám.
Městečko v americkém Utahu vymění na pár dní za exotickou Malajsii, přičemž ale netuší, jak moc jim zdánlivě neškodný výlet změní život.
Z minuty na minutu se dovolená změní ve vězení pod přísným dohledem tajemného cizince. Vpadne jim do života, je neoblomný, příliš mocný a ví toho o nich podezřele moc. Jeho příchod vyvolá v Raven smršť pocitů.
Neznámý muž má jen jeden cíl – ochránit Raven. Se svými důvody se jí nechce svěřit, a ona se tvrdohlavě odmítá podvolit bez boje. Dokáže však přitažlivý cizinec ovládat svoji touhu po temperamentní ženě, kterou by si neměl připustit k tělu?
Společný nepřítel sice spojil jejich cesty, ale co když je jediný, kdo je může navždy rozdělit? Zvládnou ochránit jeden druhého i před touto hrozbou?
Kód titulu: 9788020619556
Autor: Zamari, Michaela
Nakladatel: Naše vojsko
Jazyk: čeština
EAN: 9788020619556
Rok vydání: 2021
Počet stran: 304
skrýt