Dispenza, Joe - Rozvíjejte svůj mozek – Jak věda napomáhá změnit vaše myšlení

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075542953
Cena eshop:
469 Kč
( Cena MOC: 469,- )  Sleva 0 %
ks

Popis titulu: Dispenza, Joe - Rozvíjejte svůj mozek – Jak věda napomáhá změnit vaše myšlení

Udělejte svůj první krok směrem ke skutečné evoluci. Divíte se někdy, proč v hlavě opakujete stejné záporné myšlenky? Proč se stále vracíte k ubližující rodině, přátelům nebo dalším lidem? Proč se stále uchylujete ke stejným škodlivým návykům nebo omezujícím postojům, i když víte, že se budete cítit špatně? Jak mozek funguje, jak uchovává informace a proč stále zachovává stejné vzorce chování?

Dr. Joe Dispenza strávil desetiletí studiem lidské mysli, jak funguje, jak uchovává informace a proč stále zachovává stejné vzorce chování. V ceněném filmu What the Bleep Do We Know!? vysvětluje, jak se mozek vyvíjí tím, že se učí nové schopnosti, rozvíjí schopnost soustředit se uprostřed chaosu, a dokonce i léčit tělo a psychiku.

Převezměte kontrolu nad svou myslí

Kniha tyto informace představuje do hloubky, pomáhá vám převzít kontrolu nad vaší myslí a vysvětluje, jak mohou myšlenky vytvářet chemické reakce, které vás udržují závislými na zvycích a pocitech, včetně těch, které vás činí nešťastnými. A když víte, jak jsou tyto špatné návyky vytvořeny, je možné tyto vzorce nejen rozbít, ale také přeprogramovat a vyvíjet svůj mozek, takže může převzít nové, pozitivní a prospěšné návyky.

Vyviňte svůj mozek pro lepší život

To je něco, s čím můžete začít hned teď. Vy, jen VY máte sílu změnit názor a vyvinout mozek pro lepší život, pro dobro.
Kód titulu: 9788075542953
Autor: Dispenza, Joe
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075542953
Rok vydání: 2021
Počet stran: 480
skrýt