Zemanová, Hana - Rytmus roku s Hankou Zemanovou

Rytmus roku s Hankou Zemanovou
Dostupnost
Skladem u dodavatele
Kód titulu
9788088244073
Cena eshop:
891 Kč
( Cena MOC: 990,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Zemanová, Hana - Rytmus roku s Hankou Zemanovou

RYTMUS ROKU – nejkrásnější, nejvýpravnější a dlouho očekávaná kniha Hanky Zemanové, autorky bestsellerů o zdravém jídle a životě v souladu s přírodou, právě vychází! Je to bez nadsázky kniha nejen pro celý rok, ale i pro celý život.
Po úspěšné Biokuchařce a BioAbecedáři, kterých se prodalo přes 75 000 ks přichází Hanka Zemanová s celoročním průvodcem, v němž se dozvíte, jak nás příroda svými sezónními a lokálními dary každý měsíc posiluje a léčí.
Kniha nabízí mnoho inspirace, jak sladit zdravý životní styl s ročním obdobím, jak přirozeně posilovat imunitní systém správným výběrem sezónního jídelníčku, jak zpracovávat lokální superpotraviny a jak připravovat léčivé čaje, výživná jídla a elixíry z darů naší přírody.
Mezi „superfoods“, které máme přirozeně k dispozici, Hanka zařadila mimo jiné i dostatečný spánek v úplné tmě, práci s půdou, přirozený pohyb na vzduchu a na slunci či vzájemné doteky.
Titul je vyústěním několikaleté autorčiny tvorby a mnohaletých zkušeností ze života na venkově. Hanka Zemanová na knize spolupracovala se třemi lékařkami zaměřenými na středoevropské léčivé jídlo a byliny, tradiční čínskou medicínu, ájurvédu a antroposofii.
Rytmus roku s Hankou Zemanovou je výjimečný nejen svým obsahem, ale i kvalitou informací, které recenzovaly tři lékařky: MUDr. Michaela Šimková, MUDr. Martina Zisková a MUDr. Hana Sirotková.
Můžete se těšit mimo jiné na:
• Život v rytmu přírody jako zdroj léčivé síly.
• Dary divoké přírody v naší kuchyni.
• Lokální superpotraviny.
• Nápoje a elixíry z přírody.
• Zdravý sezónní jídelníček.
• Informace garantované lékaři.
• Nádherné autentické fotografie.
Kód titulu: 9788088244073
Autor: Zemanová, Hana
Nakladatel: Smart Press
Jazyk: čeština
EAN: 9788088244073
Rok vydání: 2021
Počet stran: 552
skrýt