Matthews, Caitlin - Šamanské astrální cestování

Šamanské astrální cestování
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788076510425
Cena eshop:
385 Kč
( Cena MOC: 428,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Matthews, Caitlin - Šamanské astrální cestování

Vyzpívej svou duši zpátky domů. Najdi svůj hlas a skutečný osud.
Cítíte-li se vzdáleni svému přirozenému světu, uvězněni materiální společností, a hledáte význam a smysl svého života, odpověď vám může poskytnout moudrost šamanů. Caitlín Matthews předvádí, jak úcta k přírodě a zvědavost v kombinaci s duchovním potěšením a léčením, jsou podstatou uceleného šamanského světa. Následujte její cvičení, obsažená v knize, a zažijete skutečné šamanské putování. Tímto způsobem se stanete „cestovatelem mezi světy“ a budete vědomý nejen fyzické reality, ale také jemné reality šamanského duchovního světa. Budete vaší vlastní rychlostí vedeni kompletní šamanskou praxí. Můžete prozkoumávat svůj vlastní niterní prostor, cestu mezi každodenním světem a duchovní říší šamana, a objevit váš duchovní hlas a skutečný osud. Následováním této cesty povzbudíte kreativní představivost a uvědomíte si své vrozené léčivé schopnosti.
Šamanské astrální cestování je pozoruhodným dílem opravdové praktické hodnoty, knihou své doby, s potenciálem pomoci změnit váš život.
• kniha obsahuje více než 80 jasných, praktických cviků
• naučíte se cestovat mezi světy
• původní pracovní verze byla napsána předním šamanským učitelem
Caitlín Matthews vede šamanskou praxi v Oxfordu ve Spojeném Království a je mezinárodně známá svým výzkumem keltské moudrosti a souvisejících oblastí. Její práce je inspirací pro tisícovky studentů, kteří překročili své vlastní prahy k nalezení duchovní moudrosti. Je spoluzakladatelkou nadace Foundation for Inspirational and Oracular Studies, která má za úkol vyučovat šamanismus a podporuje úctu k posvátnému umění a tradičnímu ústnímu projevu. Caitlín Matthews je autorkou mnoha knih, včetně The Celtic Book of the Dead a Celic Wisdom Sticks.
Kód titulu: 9788076510425
Autor: Matthews, Caitlin
Nakladatel: Fontána
Jazyk: čeština
EAN: 9788076510425
Rok vydání: 2021
Počet stran: 380
skrýt