Suchomelová, Lenka - Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2018

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2018
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788074702389
Cena eshop:
197 Kč
( Cena MOC: 219,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Suchomelová, Lenka - Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2018

Třináctý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) přináší čtenářům výběr příspěvků přednesených na čtyřech pravidelných setkáních Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka, které se uskutečnily v roce 2018.
Stejně jako v předchozích letech, i letos se mezi autory příspěvků objevují jména specialistů z různých oborů, zejména však lingvistů a učitelů češtiny jako cizího jazyka. Sborník přináší prezentaci nejnovějších výukových materiálů učebnic češtiny pro cizince, on-line aplikací, výukových programů, projektů, didaktických pomůcek a dalších doplňujících materiálů. Jeden z příspěvků se věnuje činnostem sdružení InBáze podporujícího integraci cizinců na našem území.
Mezi hlavní témata jednotlivých setkáních v tomto roce patřilo testování a hodnocení ve výuce, nové trendy v češtině nebo výuka dětí s odlišným mateřským jazykem na českých školách.
Neméně podstatný oddíl tvoří příspěvky týkající se toho, proč a jak rozlišovat druhý jazyk a jazyk cizí. V rámci tradiční rubriky Příklady dobré praxe jsme se v letošním roce zaměřili na metody a aktivity určené k co nejefektivnějšímu procvičování výslovnosti, psaní, mluvení a receptivních dovedností. Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka, z. s. (AUČCJ) je odborná zájmová organizace učitelů češtiny jako cizího jazyka na všech stupních a typech škol i mimoškolských vzdělávacích zařízení. AUČCJ byla založena v roce 2003.
Od té doby se uskutečňují pravidelná setkání a semináře, na kterých vystupují učitelé a odborníci z České republiky i ze zahraničí.
Kód titulu: 9788074702389
Autor: Suchomelová, Lenka
Nakladatel: Akropolis
Jazyk: čeština
EAN: 9788074702389
Rok vydání: 2019
Počet stran: 244
skrýt