Tepperwein, Kurt - Skrytý význam nemocí

Skrytý význam nemocí
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788081005572
Cena eshop:
250 Kč
( Cena MOC: 278,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Tepperwein, Kurt - Skrytý význam nemocí

Dnes nám už na boj s nemocemi nestačí léky, operace a odborníci. Pokud chceme být zdraví, musíme se ke zdraví dopracovat vědomým pochopením. A zrovna tato kniha nám v tom může velmi dobře pomoct.
Nemoci jsou odjakživa jedním z největších nepřátel lidstva. Kdo se snaží žít uvědoměleji a víc ovládat svůj život, má možnost dívat se na nemoc jako na posla, jenž nám přináší důležité informace o našem vývoji a nepřiznaných nebo neřešených potížích.
Choroba se nás snaží navést na cestu, po níž bychom měli kráčet, abychom byli zdravějších a začali žít naplněnější život.

Jak se ale naučit rozumět řeči nemoci? Co konkrétně se nám různé zdravotní a tělesné potíže snaží říct? Právě to odhaluje kniha německého autora Kurta Tepperweina.První část vysvětluje principy výše uvedeného pohledu na nemoc.
Ve druhé části se rozebírají konkrétní onemocnění a zdravotní potíže, přehledně abecedně seřazené.

Autor vysvětluje jejich skrytý význam, a poté uvádí návod nebo námět na to, jak jejich poselství přijmout, zpracovat a zužitkovat – tedy co je třeba v daném případě dělat.Kniha Skrytý význam nemoci se může stát vaším důvěrným praktickým „lékařem“!
Kód titulu: 9788081005572
Autor: Tepperwein, Kurt
Nakladatel: Eugenika
Jazyk: čeština
EAN: 9788081005572
Rok vydání: 2018
Počet stran: 216
skrýt