Jenkins, Victoria - Slib mrtvým

Slib mrtvým
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788027700578
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Jenkins, Victoria - Slib mrtvým

Když se Matthew Lewis a jeho přítelkyně Stacey vracejí z večírku domů, na opuštěné silničce mezi pastvinami zjistí, že v autě dochází benzín. Matthew nechá čekat Stacey v autě a sám se vydává hledat pomoc. V dálce zahlédne světlo a zamíří k němu v domnění, že zde najde pomoc. Stane se však nechtěným svědkem něčeho, co vidět neměl. Když si to uvědomí, je už příliš pozdě. Ráno je Stacey nalezena v autě mrtvá a Matthew je pryč.
Policie se zpočátku domnívá, že Matthew Stacey zabil a utekl. Záhy je však nahlášeno zmizení dalšího mladíka jménem Kieran Robinson a v zahradě rodinného domu je nalezeno tělo. Nepatří však ani jednomu z nich, tuto oběť někdo zavraždil před více než třiceti lety.
Dva mrtví a dva pohřešovaní.
Policie zprvu nemá důvod předpokládat, že spolu všechny tři případy nějak souvisí. Je to však opravdu jen náhoda? Jakou děsivou minulost skrývá nenápadná zahrada a jak může její tajemství souviset s novými případy, když je odděluje nejméně třicet let?
Detektivové Alex Kingová a Chloe Laneová tak mají plné ruce práce. Vrásky jim však nepřidělávají jen nové případy, ale i někteří členové vyšetřovacího týmu, kteří mají svá vlastní tajemství.
Závod s časem začíná.
Kód titulu: 9788027700578
Autor: Jenkins, Victoria
Nakladatel: Vendeta
Jazyk: čeština
EAN: 9788027700578
Rok vydání: 2021
Počet stran: 264
skrýt