Berger, Wolfgang, Kindl, Caroline, Wakounig, Marian - Směrnice ES o dani z přidané hodnoty

Směrnice ES o dani z přidané hodnoty
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788086324838
Cena eshop:
806 Kč
( Cena MOC: 895,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Berger, Wolfgang, Kindl, Caroline, Wakounig, Marian - Směrnice ES o dani z přidané hodnoty

Tato odborná publikace představuje první stručný komentář na toto téma. Autoři do ní zapracovali kromě vlastních komentářů k jednotlivým článkům rovněž všechna důležitá rozhodnutí Evropského soudního dvora. Dále jsou zde obsaženy texty i jiných důležitých dokumentů Evropské unie. Čtenář v této publikaci rovněž nalezne komplexní úvod a přehled o obecných zásadách výkladu práva Společenství upravujícího oblast daně z přidané hodnoty.
Publikace je nepostradatelná pro všechny, kteří musí aplikovat do praxe ustanovení upravující oblast daně z přidané hodnoty, anebo kteří jejich aplikaci kontrolují.

Autoři:
Ministerský rada Dr. Wolfgang Berger je odborníkem na oblast evropského systému daně z přidané hodnoty na rakouském ministerstvu financí a vyučuje na Vídeňské univerzitě (Universität Wien). Podílel se na legislativních pracích vedoucích ke vzniku Směrnice o DPH.
Dr. Caroline Kindl působila jako odborná asistentka na Institutu finančního práva na fakultě právních věd Vídeňské univerzity (Institut für Finanzrecht, Rechtswissenschaftlichen Fakultät der Universität Wien). V současné době pracuje ve společnosti s mezinárodní působností, poskytující auditorské služby a služby daňového poradenství. Specializuje se na právo daně z přidané hodnoty na národní i evropské úrovni.
Dvorní rada DDr. Marian Wakounig působí jako regionální manažer pro daňovou a celní koordinaci rakouského ministerstva financí. Je lektorem na Vídeňské univerzitě (Universität Wien) a pracuje jako expert na oblast daně z přidané hodnoty na mezinárodní úrovni.
Kód titulu: 9788086324838
Autor: Berger, Wolfgang, Kindl, Caroline, Wakounig, Marian
Nakladatel: VOX
Jazyk: čeština
EAN: 9788086324838
Rok vydání: 2011
Počet stran: 736
skrýt