Vargas, Fred - Špetka věčnosti

Špetka věčnosti
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788086955766
Cena eshop:
250 Kč
( Cena MOC: 278,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Vargas, Fred - Špetka věčnosti

Komisař Adamsberg kupuje dům se strašidlem na půdě, aby měl kde hlídat synka Toma a mohl mu číst o pyrenejské architektuře a vyprávět podivné pohádky o kozorožcích. Zároveň se ovšem musí Adamsberg starat o vlastní bezpečnost, protože z vězení uprchla vraždící ošetřovatelka, kterou kdysi zatkl jen díky své intuici a jemnému čichu.
V nejnovějším případě vadí rozostřené, nesystematické a nesoustředěné mysli "přehrabovače oblaků" Adamsberga hlína za nehty dvou mrtvých mladíků, zdánlivě zabitých při vyřizování drogových účtů; odmítne je předat protidrogovému oddělení a úporně pátrá, odkud se hlína mohla vzít.
Brzy do hry vstoupí otevírání hrobů, skolení jeleni se srdcem vyrvaným z těla a především jeden středověký, ne zcela srozumitelný text... Jen snílek typu Adamsberga (s pomocí vzdělance Danglarda) dovede dát věci do souvislostí, a to přitom má na kriminálce nového poručíka promlouvajícího v racinovských verších, s nímž má jisté nevyřízené účty, a navíc záhadně mizí jeho oblíbená poručice Retancourtová!
Kód titulu: 9788086955766
Autor: Vargas, Fred
Nakladatel: Garamond
Jazyk: čeština
EAN: 9788086955766
Rok vydání: 2007
Počet stran: 448
skrýt