Pohludka, Michal - Stojí to za to

Stojí to za to
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788027056613
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Pohludka, Michal - Stojí to za to

Cílem této knihy je změnit svět aspoň o kousek k lepšímu. Tak, že čtenář popřemýšlí o svém životě, vybaví si situace, které by udělal jinak, a třeba se z nich poučí. Kniha má tři nosná témata.

První je motivační – žijeme, jak žít chceme a můžeme být, kým chceme. O tom píší Petr Libý, dětský neurochirurg, a Tomáš Kraus, dvojnásobný mistr světa ve skikrosu. O svých cílech pojednává Matěj Švec a Petr Říbal poodkrývá svou strastiplnou cestu ke svému moderátorskému snu.

Druhé téma se týká sociálních sítí. Ty mění svět, lidi i komunikaci. Michael Skřivan je mistrem české scény sociálních sítí v pozadí politiky, firem, projektů. Sociální sítě mají ale i svou stinnou stránku. Nejen o nich píše Martin Kyncl.

Třetím tématem je vytrácení hodnot. V politice, v životě, obecně. Máme ale čas to změnit. Někdejší vrcholný politik Ivan Langer je živoucím důkazem úspěšného člověka mnoha talentů. Dalším úspěšným kreativcem je Tomáš Roreček. Oba dva píší i o době komunistické a poukazují na kontrast se současností, což je předmětem příspěvku psychologa Marka Navrátila.

Nechejte se inspirovat osobnostmi. STOJÍ TO ZA TO!
Kód titulu: 9788027056613
Autor: Pohludka, Michal
Nakladatel: Marmer Media
Jazyk: čeština
EAN: 9788027056613
Rok vydání: 2019
Počet stran: 240
skrýt