Springora, Vanessa - Svolení

Svolení
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788027505180
Cena eshop:
269 Kč
( Cena MOC: 299,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Springora, Vanessa - Svolení

Pohledná mladá dívka a starší zkušený muž. Jenže toto není Lolita. Toto je skutečný život, v němž není radno si podobné vztahy romantizovat.

Osmdesátá léta minulého století v Paříži. Třináctiletou V. vychovává rozvedená matka, kterou více než dcera zajímají vlastní problémy. V. vyplňuje prázdnotu svých dní četbou. Jednoho dne potká na večírku charismatického staršího spisovatele G. M., jenž ji uhrane zamilovanými pohledy, vřelou pozorností a brzy také vyznáním lásky a slibem, že jí nikdy neublíží. V. se mu oddá tělem i duší a nenechá se odradit ani hrozbou policejního vyšetřování.
Vše se zhroutí ve chvíli, kdy se V. dozvídá, že G. M. je vztahy s nezletilými proslulý. Za přívětivou maskou se skrývá pedofilní predátor, chráněný příslušníky pařížských literárních kruhů.

Pronikavý autobiografický román o nerovném vztahu, který [Vanessa Springora] ve čtrnácti letech udržovala s padesátiletým spisovatelem… Tato mrazivá výpověď bude ve čtenářích doznívat ještě dlouho po dočtení poslední stránky.
— Publishers Weekly
Kód titulu: 9788027505180
Autor: Springora, Vanessa
Nakladatel: Host
Jazyk: čeština
EAN: 9788027505180
Rok vydání: 2021
Počet stran: 192
skrýt