Sigdell, Jan Erik - Tajná válka Anunnaků

Tajná válka Anunnaků
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788076510302
Cena eshop:
313 Kč
( Cena MOC: 348,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Sigdell, Jan Erik - Tajná válka Anunnaků

Kdo jsou Anunnakové a co o nich víme?
Anunnakové – mimozemšťané z planety Nibiru – usilují v našem světě o to, aby si i nadále udrželi lidstvo jako své pracovní otroky. Principem je ordo ab chao – nejprve nastolit chaos a ten pak vnutit jako nový řád. Vedle toho se snaží o zničení křesťanství a islámu a jejich náhradu satanským pseudonáboženstvím.
V průběhu dvou tisíciletí byly obě nauky systematicky vzdalovány svým prvopočátkům. Podstatné při tom bylo odstranění vědění o reinkarnaci, jelikož takto můžeme být na úrovni duše vmanipulováni do nastražené pasti.
A takto funguje léčka reinkarnace:
Násilím vzniká negativní rezonance. Nevědomost tohoto pak mocenské elitě ulehčuje zajistit po smrti člověka jeho návrat do obdobných poměrů. Její vliv tak zůstává nedotčen.
Anunnakové Zemi nikdy neopustili. Jejich cílem je nový světový řád, což je v demokracii krycím názvem pro totalitární diktaturu.
Jan Erik Sigdell, původně diplomovaný inženýr, promoval z medicínské techniky a specializoval se na oblast dialýzy. Už po desetiletí je činný jako regresní terapeut a dnes je jakožto expert na reinkarnaci a křesťanství žádaným referentem na mezinárodních kongresech. Jeho bádání jej zavedlo k prapůvodům naší civilizace. Je nositelem ceny Schweizerpreis.
Kód titulu: 9788076510302
Autor: Sigdell, Jan Erik
Nakladatel: Fontána
Jazyk: čeština
EAN: 9788076510302
Rok vydání: 2020
Počet stran: 205
skrýt