Hagen, Lou Fanánek - Tak to bylo, tak to je... Járo, kakao!

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788087423936
Cena eshop:
269 Kč
( Cena MOC: 299,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Hagen, Lou Fanánek - Tak to bylo, tak to je... Járo, kakao!

Frontman kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen je výjimečná osobnost. Ačkoli tvrdí, že se nikdy nenaučil pořádně hrát na žádný nástroj a neumí zpívat, jsou mu ochotni naslouchat tisíce lidí. Fanánek je totiž bez nadsázky mistrem slova. Prokázal to v desítkách a stovkách textů – ať už je napsal pro Tři sestry, Michala Davida, Lucii Bílou či šmoulí partu –, kde dovedl do několika řádků vměstnat příběh, který by vydal na povídku či novelu.
Kromě stavařiny Fanánek studoval i žurnalistiku, ale pro noviny nikdy systematicky nepsal. Jednou ovšem udělal výjimku, když v dnes už zapomenutém časopise Filip pro náctileté uveřejňoval na pokračování příběhy ze svého života. Měly nesmírný ohlas a v devadesátých letech z nich vznikla kniha Tak to bylo, tak to je..., jež se stala kultovním dílkem a která nyní tvoří první část tohoto „omnibusu“.
Uplynulo patnáct let, než se Fanánek nechal přemluvit, aby usedl k počítači a pro hladové čtenáře sepsal cosi jako pokračování úspěšné prvotiny. Druhá kniha dostala název Járo, kakao! a opět se stala bestsellerem. A bylo jen otázkou času, kdy oba rukopisy vyjdou v jedné knize, která zmapuje životní cestu „pankáče z Prahy“ od puberty po zralý věk.
Kód titulu: 9788087423936
Autor: Hagen, Lou Fanánek
Nakladatel: Daranus
Jazyk: čeština
EAN: 9788087423936
Rok vydání: 2020
Počet stran: 328
skrýt