Kubecová, Markéta, Brettschneiderová, Václava - Taneční činnosti v předškolním vzdělávání

Taneční činnosti v předškolním vzdělávání
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788074963865
Cena eshop:
413 Kč
( Cena MOC: 459,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Kubecová, Markéta, Brettschneiderová, Václava - Taneční činnosti v předškolním vzdělávání

Publikace je určena pedagogům mateřských škol, pedagogům tance, asistentům, studentům předškolní pedagogiky, studentům pedagogiky tance, pedagogům volného času, vedoucím tanečních a pohybových kroužků dětí ve věku 4–7 let i jejich rodičům.

Jak v dnešní „pohodlné“ době vést děti k pravidelným fyzickým aktivitám? Osvědčeným receptem je spojení pohybu s rytmem a hudbou.
Novinka z ediční řady Komplexní metodiky přináší ověřené praktické postupy a příklady dobré praxe založené na letitých zkušenostech v tanečním vzdělávání. Zabývá se jak specifickým přístupem k předškolnímu dítěti při tanečních činnostech, tak třeba i výběrem hudby, rekvizit a kostýmů. Je plná námětů na pohybové hry, drobné choreografie a naleznete v ní pro inspiraci mnoho tanečních aktivit.

Napsaly učitelky MŠ pro potřeby praxe předškolního vzdělávání.
Náměty na pohybové hry, drobné choreografie, mnoho inspirace pro taneční aktivity.
Užitečná příručka pro rozvoj předškolních dětí ve vzdělávacích oblastech Dítě a jeho tělo, Dítě a jeho psychika i Dítě a společnost.

Dítě je prostřednictvím tanečních činností aktivně seznamováno se stavbou a strukturou lidského těla i s pohybovou kulturou.
Kód titulu: 9788074963865
Autor: Kubecová, Markéta, Brettschneiderová, Václava
Nakladatel: Raabe
Jazyk: čeština
EAN: 9788074963865
Rok vydání: 2019
Počet stran: 170
skrýt