Matthews, John, Ryan, Mark - Tarot divokého lesa

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788073705466
Cena eshop:
587 Kč
( Cena MOC: 587,- )  Sleva 0 %
ks

Popis titulu: Matthews, John, Ryan, Mark - Tarot divokého lesa

Vstupte do divokého lesa a ocitněte se ve světě, kde vládnou příroda a mýty, prostota i hluboké poznání. Kráčet mezi letitými stromy znamená cestovat zpět do dob, kdy jsme byli jiní a náš vztah k moudrosti předků byl stejně samozřejmý jako dýchání.

Je málo témat, která jdou takto hluboko. V Tarotu divokého lesa nás Mark Ryan a John Matthews seznamují s klasickými lesními archetypy, jako jsou Zelený muž a Zelená žena, Muž v kápi, Lučištnice, či Rozťatý dub. Jsou zde i zvířata se symbolickými významy jako Jestřáb, Zajíc, Vydra a Vlk – tvorové, kteří se kdysi pohybovali spolu s námi po zelené divočině a ozvěnu jejich přítomnosti cítíme i dnes. Živé a barvité obrazy Willa Worthingtona probouzejí tento svět k životu a dávají nám pocítit sílu a magickou moc divokého lesa.

Tarot divokého lesa čerpá inspiraci z předkeltské mytologie a víry založené na moudrosti šamanů a zákonech lesa. Vychází z koloběhu ročních období a pradávných oslav a umožňuje nám tak opět navázat spojení s dávno ztraceným světem, s jehož pomocí dokážeme lépe porozumět sobě samotným.
Kód titulu: 9788073705466
Autor: Matthews, John, Ryan, Mark
Nakladatel: Synergie
Tvůrci: Ilustrátor: Will Worthington
Jazyk: čeština
EAN: 9788073705466
Rok vydání: 2021
Počet stran: 160
Obsahuje: 1x brožovaná vazba, 1x hrací karty
skrýt