Cheri, Clampett, Mithoefer, Biff - Terapeutická jóga

Terapeutická jóga
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788076510463
Cena eshop:
493 Kč
( Cena MOC: 548,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Cheri, Clampett, Mithoefer, Biff - Terapeutická jóga

Terapeutická jinová praxe, která aktivuje samoozdravný potenciál těla pomocí naprostého uvolnění a klidu.
• Představuje jemné, upravené polohy pro podporu zotavení ze zranění a nemoci i pro úlevu od stresu a únavy
• Zahrnuje přechodové jógové pohyby a protažení, které se provádějí mezi vlastními polohami a mají uvolňovat ztuhlost a lubrikovat svaly
• Obsahuje sadu 16 karet s polohami a návodem ke cvičení
V sestavě terapeutické jógy Cheri Clampettová a Biff Mithoefer kombinují jemné léčení terapeutické jógy s klidným vědomím jinové praxe.

Výsledkem je 16 jemných poloh, které ulevují od stresu a únavy a podporují zotavení ze zranění a nemoci. Terapeutická jóga je spojení restorativní jógy, jemné jógy, práce s dechem a meditace, které uvolňuje tělo z područí stresové reakce „boj nebo útěk“, vyvolané traumatickými událostmi a každodenními životními stresy. Jinová praxe vybízí k postoji přijetí a pomáhá nám oprostit se od jangové potřeby neustálého usilování a činnosti. Každá poloha představuje jemnou, upravenou pozici, kterou držíte 10 i více minut, zatímco opory vám umožňují hluboké spočinutí. Autoři do sestavy také zahrnuli přechodové jógové pohyby a protažení, které se provádějí během cvičení a uvolňují ztuhlost, omlazují svaly a lubrikují klouby. 16 doprovodných karet s polohami napomáhá vytvoření praxe uzpůsobené individuálním potřebám. Autoři kladou důraz na navození naprosté relaxace ve specifických polohách, jež mají aktivovat samoozdravné schopnosti těla. Právě takové rozpoložení ve znamení pohody a klidu umožňuje, aby započalo skutečné léčení vedoucí k uzdravení.
Kód titulu: 9788076510463
Autor: Cheri, Clampett, Mithoefer, Biff
Nakladatel: Fontána
Jazyk: čeština
EAN: 9788076510463
Rok vydání: 2021
Počet stran: 200
Obsahuje: 1x brožovaná vazba, 1x hrací karty
skrýt