Reiner, Martin, Šrut, Pavel, Viewegh, Michal - Tři tatínci a maminka

Tři tatínci a maminka
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
099925614126
Cena eshop:
287 Kč
( Cena MOC: 319,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Reiner, Martin, Šrut, Pavel, Viewegh, Michal - Tři tatínci a maminka

Půvabná kniha o tom, jak byla maminka malou holčičkou Janičkou, která posléze vyrostla a narodily se jí dvě děti Josífek a Maruška. Ti zažívají něco podobného, co jejich maminka, když byla dítětem. Mají totiž všichni tři stejného strýčka Antonína, moravského samorosta, dobrodruha, blázna a podivína, který je stále velkým děckem, hipíkem, Vinetouem i Manitouem. S ním zažívala malá Janička i posléze Josífek s Maruškou spoustu legrace, tajemná dobrodružství a napínavé hledání pokladů.
Příběh malé a velké maminky i jejích dětí napsali postupně tři autoři. Vydavatel Martin Reiner, jeho kmenový autor Michal Viewegh a přítel obou, básník Pavel Šrut. Vyprávění je určené dětem, ale nenudí ani jejich rodiče. Autoři totiž trochu ironizují sami sebe navzájem. V podtextu řady příběhů je jemný přátelský štulec druhovi ve psaní.
Ideální interpretkou těchto dětských dobrodružství je Libuše Šafránková. Svým něžným hlasem a s nebývalou schopností přetlumočení textu je schopná vytvořit postavy dětí, maminky, tatínka i strýčka. Antonínův moravský přízvuk zvolila Libuška, rodačka ze Šlapanic u Brna, spontánně, s velkou chutí a smyslem pro humor.
Kód titulu: 099925614126
Autor: Reiner, Martin, Šrut, Pavel, Viewegh, Michal
Nakladatel: SUPRAPHON
Jazyk: čeština
EAN: 099925614126
Rok vydání: 2011
skrýt