Umění života po Japonsku

Umění života po Japonsku
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075086976
Cena eshop:
296 Kč
( Cena MOC: 329,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Umění života po Japonsku

Na stránkách této knihy najdete tajemství každodenní spokojenosti a klíč k bohatému, radostnému a uvědomělému způsobu života.
Japonská kultura se vyznačuje zvláštním přístupem k životu. Od každodenních zvyklostí až po starobylé tradice – japonský způsob života nachází v každém okamžiku příležitost k ocenění krásy přítomné chvíle.
Vstupte do meditativního světa umění ikebany či origami a pěstování bonsají. Uvařte si některý z výborných japonských pokrmů. Poznejte ozdravné účinky termální lázně, nechte se inspirovat filozofií japonského čajového obřadu nebo si vychutnejte pocit relaxace při lesní terapii. Pohlédněte na svět kolem sebe z jiného úhlu v souladu s principem wabi-sabi nebo objevte krásu v nedokonalosti díky kincugi.
Přijměte pozvání k pomyslné cestě po zemi vycházejícího slunce a vykročte k radostnějšímu putování vlastním životem. Objevte tipy, jak nacházet spokojenost a nezahltit se nepodstatnými věcmi. Klidný a šťastný život je něco, co si zasloužíme všichni – a lze ho skutečně dosáhnout. Klíč k tomuto štěstí je v našich rukou – jen si musíme uvědomit, že ho máme hledat.
Kód titulu: 9788075086976
Nakladatel: Lingea
Jazyk: čeština
EAN: 9788075086976
Rok vydání: 2021
Počet stran: 176
skrýt