Veselý, Radek, Wendsche, Peter, kol. - Úskalí a komplikace při léčení zlomenin

Úskalí a komplikace při léčení zlomenin
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788074923937
Cena eshop:
1.350 Kč
( Cena MOC: 1.500,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Veselý, Radek, Wendsche, Peter, kol. - Úskalí a komplikace při léčení zlomenin

Kniha je ojedinělou komplexní a ucelenou monografií, zabývající se řešením poúrazových komplikací a obtížemi a problémy s ním spojenými, a to v celém rozsahu od lokálního ošetření a léčby poranění až po péči rehabilitační a problematiku společenskou a právní.
Kniha navazuje na předešlou úspěšnou publikaci stejných autorů, Traumatologii, vydanou roku 2015. Chirurg, který se zabývá léčením zlomenin, by měl být dobře připraven na to, jaká úskalí a možné komplikace ho čekají. Také pro řešení vzniklých komplikací existují jasná a účinná pravidla.
Úrazová nemocnice v Brně je sídlem Subkatedry úrazové chirurgie Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví v oboru traumatologie. Kolektiv odborníků z tohoto pracoviště proto čtenářům nabízí kompetentní odpovědi na všechny otázky spojené s touto problematikou. Velmi aktuální téma se v intenzivní autorské spolupráci podařilo uspořádat do promyšleně komponovaného knižního zpracování, v němž jednotlivé kapitoly na sebe navzájem navazují a tvoří vyvážený celek. V závěru přehledně strukturovaných kapitol jsou vždy shrnuty nejdůležitější poznatky pro praxi. Unikátní je obrazový doprovod publikace tvořený velkým množstvím originálních snímků, které návodně a instruktivně doplňují výklad v textu. Autoři jednotlivých kapitol patří mezi nejzkušenější odborníky ve svém oboru z celé republiky, doplňují je vybraní zahraniční autoři.
Kód titulu: 9788074923937
Autor: Veselý, Radek, Wendsche, Peter, kol.
Nakladatel: Galén
Jazyk: čeština
EAN: 9788074923937
Rok vydání: 2018
Počet stran: 492
skrýt