Bednářová, Kateřina, Kosiner, Petr, Zatloukalová, Jana Florentýna - Velká knedlíková kuchařka

Velká knedlíková kuchařka
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788090776524
Cena eshop:
629 Kč
( Cena MOC: 699,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Bednářová, Kateřina, Kosiner, Petr, Zatloukalová, Jana Florentýna - Velká knedlíková kuchařka

Takto přehledně popsané recepty na knedlíky na jednom místě na trhu ještě nebyly! Knedlíková kuchařka je poklad, který najde využití v každé domácnosti. Oslovuje milovníky dobrého jídla napříč generacemi, kteří se jí budou inspirovat po celé dekády.
Velká knedlíková kuchařka vám nabízí hned veletucet (tedy 144) originálních knedlíkových receptů!
Ty pro vás sepsal nekorunovaný knedlíkový král Petr Kosiner, spoluzakladatel firmy Knedlíky Láznička, společně s food editorkou Kateřinou Bednářovou. O úvodní část, která provází přípravou základních těst i postupů, se postarala již korunovaná královna série Kuchařek pro dceru, Jana Florentýna Zatloukalová.
Knedlíková kuchařka odpoví začínajícím kuchařům na otázky ohledně přípravy všech druhů knedlíků.
Zároveň nabídne přesné a fungující recepty vychytané do posledního detailu, včetně podrobných fotografických návodů. Uvařit bramborový, houskový nebo i kynutý ovocný knedlík už pro vás bude navždy „brnkačka“.
Ostřílení kuchaři a kuchařky všech generací si zde rozšíří repertoár o speciální knedlíky a netradiční suroviny. V kuchařce najdete například perníkové knedlíky ke zvěřině, slavnostní mandlové ke svíčkové nebo rustikální fazolový knedlík k pivnímu guláši. Jsou zde i ovocné knedlíky všech druhů, rýžové knedlíky, ty do polévek, pečené či bezlepkové, vždy s podrobným návodem i doporučením, k jakému pokrmu jsou vhodné. V každé kapitole najdete také doprovodné recepty a jeden „super recept“ Petra Kosinera, třeba na dokonalou svíčkovou nebo ten nejlepší vývar.
Kód titulu: 9788090776524
Autor: Bednářová, Kateřina, Kosiner, Petr, Zatloukalová, Jana Florentýna
Nakladatel: Došel karamel
Jazyk: čeština
EAN: 9788090776524
Rok vydání: 2020
Počet stran: 280
skrýt