Grover , Tim S., Wenková, Shari Lesser - Vítězit - Nemilosrdná cesta na vrchol

Vítězit - Nemilosrdná cesta na vrchol
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788090840508
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Grover , Tim S., Wenková, Shari Lesser - Vítězit - Nemilosrdná cesta na vrchol

Elitní trenér Tim Grover, mezi jehož svěřence se řadili takoví slavní basketbalisté jako Michael Jordan, Kobe Bryant či Dwyane Wade, ve své nové knize přináší brutálně upřímný návod na to, jak vítězit v podnikání, sportu i ve všech jiných oborech, v nichž se vrháme do nesmiřitelných bitev o úspěch.
Kniha Vítězit názorně ilustruje, proč se Tim Grover stal nejvyhledávanějším koučem na světě. V knižní novince čerpá ze tří desetiletí práce pro elitní sportovce i vrcholné manažery, boří zažitá klišé, odhaluje omyly zbrklého přístupu k plnění snů, který plodí jen průměrnost, a povzbuzuje k realistickému, leč o to intenzivnějšímu úsilí. A jaká vás na jeho konci čeká cena? Obrovský úspěch.
Ať už jako sportovec sníte o mistrovských titulech, jako podnikatel toužíte vybudovat úspěšnou firmu, jako šéf řídíte rozsáhlé podnikové impérium, či jako obchodník toužíte uzavřít kontrakt svého života, tato kniha vám nabídne třináct životně důležitých zásad, s jejichž pomocí významně zvýšíte svůj výkon.
Kniha Vítězit pravdivě upozorňuje na všechny překážky a výzvy, jež stojí mezi vámi a vašimi sny: Vítězství nikdy nelže. Vítězství zná vaše tajemství. Vítězství rozpoutá válku ve vaší hlavě. Vítězství po vás žádá všechno. A ještě trošku víc.
Pokud jste závislí na vůni úspěchu a nedokážete se jej nabažit, pak jste připraveni přijmout nesmlouvavou strategii výkonnosti, již kniha Vítězit předkládá. A jste-li úspěšní už dnes a chcete vědět, co udělat pro to, abyste se zařadili mezi ty největší postavy svého oboru, ukáže vám kniha, jak na to.
Kód titulu: 9788090840508
Autor: Grover , Tim S., Wenková, Shari Lesser
Nakladatel: barecz & conrad books
Jazyk: čeština
EAN: 9788090840508
Rok vydání: 2021
Počet stran: 228
skrýt