Kučera, Martin, Frič, Marek, Fritzlová, Kateřina, Halíř, Martin - Vokologie I

Vokologie I
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788027062003
Cena eshop:
621 Kč
( Cena MOC: 690,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Kučera, Martin, Frič, Marek, Fritzlová, Kateřina, Halíř, Martin - Vokologie I

Kniha je určena odborníkům zabývajícím se hlasem v jeho normě i patologii. Text je výsledkem dlouhodobé spolupráce několika odborníků pracujících s poruchami komunikace jak v klinické praxi, tak ve výzkumu v oblasti psychoakustiky (MUDr. Martin Kučera – lékař ORL a foniatrie, RNDr. Marek Frič, PhD. – biofyzik, psychoakustik, Mgr. Kateřina Fritzlová – klinický logoped, Mgr. Martin Halíř – klinický psycholog).
Kniha podává komplexní vhled do této problematiky, zaměřuje se na oblast hlasové reedukace a rehabilitace. Zvláštní pozornost je věnována funkční diagnostice hlasových poruch: metodice hodnocení laryngoskopických a stroboskopických nálezů, percepčnímu hodnocení hlasu včetně GRBAS a vyšetření hlasového pole. Na kazuistikách jsou ukázány základní terapeutické přístupy, které byly zvoleny především na základě vyšetření hlasového pole.
Obsahově je text členěn do deseti kapitol, v nichž je hlas v jeho normě a patologii definován z pohledu funkční anatomie, fyziologie, psychoakustiky a vibroakustiky. Součástí monografie je multimediální příloha s výukovými modely hodnocení hlasu a hlasivkových nálezů.
Kód titulu: 9788027062003
Autor: Kučera, Martin, Frič, Marek, Fritzlová, Kateřina, Halíř, Martin
Nakladatel: Institut pro léčbu a výzkum poruch komunikace
Jazyk: čeština
EAN: 9788027062003
Rok vydání: 2019
Počet stran: 248
Obsahuje: 1x DVD, 1x vázaná vazba
skrýt