Novotná, Martina - Vražda nepočestné panny

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788088412007
Cena eshop:
260 Kč
( Cena MOC: 289,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Novotná, Martina - Vražda nepočestné panny

Vražda nepočestné panny je druhým dílem historické detektivní trilogie s názvem Moravské případy Jakuba a Viléma. Tyto historické detektivky jsou zasazené na jižní Moravu na konec 13. století, tedy do éry vlády Václava II. a jejich děj se odehrává na skutečných hradech Frejštejn a Cornštejn nedaleko Znojma.
Jak si poradí hlavní hrdinové s dalším těžkým případem? Podaří se jim odhalit skutečného vraha a zachránit tak Viléma před smrtí? Najde Vilém konečně pravou lásku? Odhalte pravdu společně s hrdiny naší historické detektivní trilogie!
Začtěte se a pátrejte!

Král Václav II. ztrácí trpělivost se řáděním loupeživého rytíře Jindřicha a vysílá proti němu vojsko, které oblehne jeho hrad Frejštejn. Rozkaz zní jasně, zajmout a potrestat Jindřicha i jeho syna Viléma. Tomu se ale za pomoci jeho věrného přítele Jakuba podaří z hradu uprchnout. Ani pak ale nemá vyhráno a o své místo na světě musí těžce bojovat. Když už se zdá, že vše zdárně překonal, zjistí, že jeho potíže teprve začaly. Musí bojovat nejen o život a čest i o lásku krásné Elišky. Záleží jen na něm a na jeho příteli Jakubovi, který sám skrývá dávné rodinné tajemství, zda se jim podaří zbavit Viléma obvinění z vraždy a znásilnění, za které ho čeká potupná smrt oběšením. Času je žalostně málo a nemilosrdně utíká…
Kód titulu: 9788088412007
Autor: Novotná, Martina
Nakladatel: Knihy s úsměvem
Jazyk: čeština
EAN: 9788088412007
Rok vydání: 2021
Počet stran: 256
skrýt