Kullman, Folko - Vše o pěstování hub

Vše o pěstování hub
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788076700420
Cena eshop:
268 Kč
( Cena MOC: 298,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Kullman, Folko - Vše o pěstování hub

V knize najdete vše, co potřebujete vědět pro úspěšné pěstování hub v domácích podmínkách. Dozvíte se, jak si snadno vypěstovat jedlé druhy hub a pochutnat si na nich.
Pro všechny milovníky jedlých hub – praktická příručka s návody a tipy pro pěstování hub v domácích podmínkách včetně návodů na uchovávání a konzervování hub.
Mnoho druhů jedlých hub lze bez problémů pěstovat na zahradě, balkoně, terase nebo přímo v domě – v bytě nebo ve sklepě. Tak je možné se celoročně zásobovat čerstvými houbami a kdykoli si na nich pochutnat. V této příručce najdete jednoduché a srozumitelné návody, jak si houby můžete sami vypěstovat, starat se o ně a jak je chutně zpracovat v kuchyni.
Pěstovat houby doma vás bude bavit, ale zároveň také můžete sklidit až překvapivě bohatou úrodu. Rozhodně se to tedy vyplatí. Pro ty, kteří chtějí získat první pěstitelské zkušenosti, jsou v knize doporučení na 17 ideálních druhů hub vhodných pro domácí pěstování. Nejsou nijak zvlášť náročné na péči, rychle rostou a dají se různorodě využít.
Kód titulu: 9788076700420
Autor: Kullman, Folko
Nakladatel: Nakladatelství Kazda
Jazyk: čeština
EAN: 9788076700420
Rok vydání: 2021
Počet stran: 96
skrýt