Scarrow, Simon - Vyhnanství

Vyhnanství
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075954930
Cena eshop:
359 Kč
( Cena MOC: 399,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Scarrow, Simon - Vyhnanství

Je rok 57 n. l. Ostřílení veteráni římského vojska tribun Cato a centurion Macro se vracejí do Říma. Kvůli neúspěchu nedávného tažení na východní hranici římské říše čeká Catona nevlídné přijetí u císařského dvora. Je zbaven hodnosti v pretoriánské gardě a navíc přichází také o své blízké, protože Macro s Petronellou se vydávají vstříc novému životu v provincii Británie.
Císař Nero se dostává do nepříjemné situace. Zamiloval se do bývalé otrokyně Claudie Acte, ale jeho slabosti se snaží využít císařovi političtí protivníci. Proto na popud svých rádců posílá milenku do vyhnanství na Sardinii. Catona, který se po propuštění z pretoriánské gardy ocitne v Římě v postavení nežádoucí osoby, pověří úkolem, aby ženu na Sardinii doprovodil.
Cato dostane ještě další úkol. Jako hlavní velitel římské posádky na ostrově se musí vypořádat s řáděním banditů. Proti očekávání musí ale čelit ještě mnohem nebezpečnějšímu, neviditelnému a smrtícímu nepříteli – moru. Podaří se mu potlačit nepokoje na ostrově dříve, než nemoc zdecimuje jeho vojáky?
Vyhnanství je devatenáctým svazkem autorova románového cyklu Eagles of Empire (Orli říše).
Kód titulu: 9788075954930
Autor: Scarrow, Simon
Nakladatel: BB art
Jazyk: čeština
EAN: 9788075954930
Rok vydání: 2021
Počet stran: 336
skrýt