Johns, Ana - Žena v bílém kimonu

Žena v bílém kimonu
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788073356538
Cena eshop:
358 Kč
( Cena MOC: 398,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Johns, Ana - Žena v bílém kimonu

Rok 1957, Japonsko: Sedmnáctiletou Naoko čeká sjednané manželství, které její rodině zajistí dobré postavení v tradiční japonské společnosti. Jenže Naoko se zamilovala do amerického námořníka a stačí jeden krok, aby svou rodinu odsoudila k hanbě a společenskému pádu – je těhotná. S důsledky se budou muset vypořádat až následující generace…

Dnešek, Spojené státy: Po smrti milovaného otce objeví Tori dopis se šokujícím sdělením, které ji přiměje k rozhodnutí: udělá všechno, aby odhalila tajemství, jež obklopuje otcův život. Napínavé pátrání ji po několika překvapeních zavede až do odlehlé vesnice na japonském pobřeží, a Tori dochází k poznání – jestliže chce připravit usmíření, musí zahnat démony minulosti.

Příběh vyrůstá z drsného, málo známého období před několika desítkami let a inspirovaly ho skutečné události. Předkládá barvité portréty dvou výrazných žen: jedna řeší hlubokou rozpolcenost mezi příkazy rodné kultury a voláním vlastního srdce, zatímco druhá se odvážně vydává na nejistou cestu, aby zjistila, co pro ni vlastně představuje DOMOV. Navzdory tomu, že obě ženy oddělují oceány i celá desetiletí, jsou nerozlučně svázány společným tajemstvím.

Jakmile se jednou sejdeme a popovídáme si, staly se z nás sestry.
Japonské přísloví
Kód titulu: 9788073356538
Autor: Johns, Ana
Nakladatel: Leda
Jazyk: čeština
EAN: 9788073356538
Rok vydání: 2020
Počet stran: 400
skrýt