Krejčík, Václav - Žijte jógu 2. Hledání harmonie

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788027083688
Cena eshop:
441 Kč
( Cena MOC: 490,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Krejčík, Václav - Žijte jógu 2. Hledání harmonie

Žijte jógu není jen heslo, které je názvem knížky. Je to životní postoj založený na vědomé práci se sebou za pomoci nejrůznějších technik jógy – jak mentálních, tak fyzických. Fyzická jóga je především benefitem, který s sebou právě mentální jóga přináší.

Žít jógu neznamená žít s nasazenými růžovými brýlemi, užívat si výhradně toho, co nás těší, a kráčet po prošlapané cestičce, která vede ke zřetelnému cíli. Naopak! Žít jógu znamená putovat skrze všechna úskalí a překážky, které nám do životní cesty přicházejí. Je to nastavení mysli a způsob praxe jógy v každodenním životě, který člověku pomáhá vyznat se v sobě, najít a respektovat sebe sama, uspořádat životní priority a vypořádat se s „vnitřními démony“. To vše prostřednictvím doporučení, která vedou k hledání a poznání naší vlastní PRAVDY.

Žijte jógu 2 s podtitulem „hledání harmonie“ přináší mnoho jógových sestav a programů pro každý den. Je pro každého, kdo s jógou chce začít, nebo pro ty, kteří již pravidelně cvičí a hledají inspiraci. Elementární postupy pro cvičení jógy, základní dechové techniky sestavené do efektivní praxe pránájámy (řízení energie), tipy pro očistu organismu, návody pro přenesení jógové filozofie do běžného života a spoustu nádherných fotografií z Čech a Moravy. Vše je doplněné zkušeností, nejenom jógovou, autora Václava Krejčíka. Během posledních 20 let v sobě čím dál tím více rozvíjí právě jednoduchost a přirozenost jógy.
Kód titulu: 9788027083688
Autor: Krejčík, Václav
Nakladatel: Power Yoga Akademie
Tvůrci: Ilustrátor: Lenka Petrikovičová
Jazyk: čeština
EAN: 9788027083688
Rok vydání: 2021
Počet stran: 336
Obsahuje: 1x brožovaná vazba
skrýt