Watkins, Julia - Žijte prostě

Žijte prostě
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075543196
Cena eshop:
323 Kč
( Cena MOC: 359,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Watkins, Julia - Žijte prostě

V tomto motivačním průvodci nabízí autorka Julia Watkins svoje zvyklosti, recepty a projekty pro to, jak žít udržitelně a skromně.

Naučte se žít v prostředí bez chemikálií a s nízkým odpadem

Ke každé oblasti vaší domácnosti – od kuchyně, přes úklid, péči o zdraví, koupelnu a až po zahradu – vám Julie ukazuje, jak minimalizovat zbytečné obaly, škodlivé přísady a jednorázové věci. Praktické seznamy přehledně popisují náhrady a udržitelné vylepšení všech běžných produktů a pomocníků v domácnosti (namísto jednorázových mycích houbiček si vyberte biologicky rozložitelné nebo švédské utěrky, volte raději bambusový zubní kartáček namísto plastového).
Obsáhlý seznam projektů pro domácí i tělesné zdraví

Projekty obsahují třeba ocet ze zbytku jablečného cideru, vlněné míčky do sušičky, kryty na kuchyňské misky, látkové pytlíky, netoxické ubrousky do sušičky, univerzální citronový čistič, bylinkové tinktury a balzámy a mnoho dalších a také recepty na bezobalové základy jako doma vyrobené ořechové mléko, hummus, kečup, salátové dresinky a zeleninový vývar.

Komplexní a snadné recepty pro každodenní použití
Zatímco dřívější knihy o nulovém odpadu učí o životě na základě recyklace, tato kniha je první, která poskytuje návody krok za krokem a komplexní a snadné recepty pro každodenní použití. Je o novém přístupu, návratu ke starým způsobům a snížení naší stopy pro budoucí generace. Je určena každému, kdo se stará o zdraví planety, na které žijeme.
Kód titulu: 9788075543196
Autor: Watkins, Julia
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075543196
Rok vydání: 2021
Počet stran: 280
skrýt